ORTAOKUL LGS ÖZEL DERS

Değerli Veliler,

Temel eğitimden orta öğretim kurumlarına geçiş sistemi(TEOG) uygulaması 2013-2014 eğitim öğretim yılı itibariyle başlamış bulunmaktadır.Bakanlık bünyesindeki tüm devlet ve özel okullara devam eden öğrencilerimiz birinci donem ve  ikinci dönem olmak üzere yıl içerisinde iki kez sınava gireceklerdir. Öğrencilerin bir üst kuruma ,liseye,  yerleştirilmelerine esas teşkil edecek puanlar göz önüne alındığında, dönem içerisinde almış oldukları yazılı puanların önemi artık çok önemli hale gelmiş bulunmaktadır. Öğrencilerimizin eğitim- öğretim  sürecinde karşılaştıkları güçlüklere çözüm bulmak, öğrenme eksikliklerini gidermek ve sorunsuz bir şekilde öğretimlerini devam ettirmek adına onlara çeşitli hizmetler sunuyoruz. Tüm ortaokul kademelerinde 5,6,7 ve 8. sınıflara yönelik eğitim koçluğu uygulamamız bulunmaktadır. Öğrencilerin ,MATEMATİK,FEN VE TEKNOLOJİ VE İNGİLİZCE başta olmak üzere diğer derslerinde onlara yardımcı oluyoruz. Eğitim koçluğu uygulamasının içeriğinde:

Konu anlatımları

Ders tekrarları

Test çözümleri

Deneme sınavları

Rehberlik hizmetleri

bulunmaktadır. Derslerin işlenişinde çağdaş uygulamalara yer verilmektedir. Özellikle matematik dersini kolaylaştırmak ve çocuklara sevdirmek için görsel materyaller; birim küpler, kesir kartları, tangram…gibi öğretim materyalleri kullanılmakta ve öğrencinin öğrenimi üst seviyeye çıkarılmaktadır.

Sevgili Veliler, öğrencilere sunduğumuz ders paketlerini ayrı ayrı alabileceğiniz gibi istediğiniz bir kaç dersi birlikte de alabilirsiniz.

Alanında uzman, eğitim öğretim tecrübesi edinmiş, çok iyi derecede İngilizce bilgisine sahip, dersleri istendiğinde İngilizce de anlatabilen, pedegojik formasyon sahibi, kalitesi dünya standartlarında olan üniversite, ODTÜ, mezunu öğretmenden ayrıcalıklı bir eğitim alma şansına sahipsiniz.

Eğitim bizim için çok değerli diyorsanız, seçiciyseniz, üst düzey bir eğitim için, lütfen bize ulaşın.

 

 

 


Log out of this account

Leave a Reply

Son Yorumlar

    Arşivler

    Kategoriler